Hakkımızda

Şirket

KPS Diagnostics Co. uluslararası bir moleküler bilgi ve tanı şirketidir; kanser hastalarının hedefe yönelik en uygun tedavileri bulmalarına yardım eder (Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz: www.kpsdx.com

KPS moleküler farmakolojik tanı alanında 10 yıllık deneyime sahiptir.

KPS, Avrupa Patologlar Derneği’nin kurum dışı kalite programları ile valide edilmiş olan ISO sertifikalı en modern moleküler patoloji tanı laboratuvarına sahiptir.

KPS, Amgen, Merck, Roche ve Astra gibi lider ilaç şirketlerinin halihazırda ya da önceden tanı ve klinik çalışma referans laboratuvarı olarak çalışmaktadır.

KPS, kendi yöntemlerine ve artan sayıdaki bilimsel yayınlara dayanarak, onkoloji uzmanlarına hedefe yönelik en uygun tedaviyi belirlemelerinde yardımcı olarak moleküler tanı için fonksiyonel ve klinik yorum amacıyla bilgi hizmeti sunmaktadır.

KPS şirketinin ABD ve İsviçre’de eğitim almış bilim insanları, çalışmalarını Cancer Research, Journal of Clinical Oncology ve Nature Reviews Drug Discovery gibi uluslararası dergilerde yayınlamıştır.

Merkez ofislerimiz Heidelberg (Almanya) ve Budapeşte’dedir (Macaristan). KPS Romanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Türkiye, İsviçre, İngiltere ve İspanya’da dağıtımcı ve/veya ortak onkoloji uzmanlarından oluşan bir ağa sahiptir. Fakat tüm dünyadan örnek ve hasta alabilmektedir.

DUYURUN

Sosyalleşin. Kanser ile mücadelede başkalarına yardım edin.
ONCOMPASS Gmbh.   |   Privacy Policy