Bilgi tabanı

Hizmetimizi nasil talep edersiniz?

Kişisel ilaç tedavisi seçiminin karmaşık kanser tedavisinin bir parçası haline gelmesiyle, merkezimizde çalışan tedavi edici hekim ya da doktorların Oncompass hizmetleri ve hastanın tıbbi öyküsüne uygun olarak bu hizmetlerin kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi verilmesi çok önemli hale gelmiştir.

Telefon (+36 70 967 10 32) ya da e-posta (info@oncompassdx.com) ile uluslararası bilgi hattımıza ulaşabilirsiniz. Meslektaşlarımız tedavi eden hekiminizin bizimle çalışıp çalışmamasından bağımsız olarak size bilgi verecektir ve sizi moleküler onkolojide bizimle çalışan en yakın doktor hakkında bilgilendirecektir.

Oncompass hizmeti talep etmeye karar verirseniz size Hasta Bilgi ve Talep Formu gönderilecek, okuyup imzalamanız istenecektir. Tedavi eden hekiminizin de klinik durumunuz ve Oncompass TM hizmetinin tıbbi gerekliliği hakkında bilgi içeren bir Talep formu doldurması ve imzalaması gerekecektir. Bireysel başvurunuzla doku örneklerinizin saklandığı patoloji bölümünden testler için gereken doku örneklerini almanıza da yardımcı olabiliriz. Bu örnekler, moleküler tanı testleri taşıma gerekliliklerine sahip olan anlaşmalı DHL hizmeti kullanılarak siz ya da patoloji departmanı tarafından bize gönderilecektir.

Testler için gerekli doku örneklerinin patoloji bölümünden alınmasını da organize edebiliriz; sizin ya da tedavi eden hekiminizin yapması gereken doku örneklerinin bulunduğu patoloji kurumu hakkında bilgi vermektir. Bu kurum bize doku örneklerini moleküler tanı testleri taşınması gereklilikleri uyarınca gönderecektir.

Yakında ortak çalışılan onkoloji uzmanı olmaması durumunda kişisel ya da yazılı olarak doktorlarımızdan görüşme talep edebilirsiniz.

Hizmetimizin sonuçları ve ilgili öneriler size tedavi eden hekiminiz tarafından sunulacaktır.

DUYURUN

Sosyalleşin. Kanser ile mücadelede başkalarına yardım edin.
ONCOMPASS Gmbh.   |   Privacy Policy